Skip to content

Folk

9 thoughts on “ Daje LOjo - Sergio Centi, Alberto Laurenti - Er Mejo Parcoscenico Der Monno (CD)

  1. “Je duke bërë një punë të mrekullueshme” Të gjitha nënat e reja, madje edhe ato me karakter të fortë, ballafaqohen me dyshime të përditshme, me paqëndrueshmëri të vogla dhe frustrime nga dyshimi nëse po e bëjnë apo jo siç duhet këtë “punë”.
  2. Një Ese Per 28 Nëntorin, një poezi nga Fatijon Kadriu. Shfletoni arkivat tona me poezi, proza, tregime, ese dhe tekste këngësh.
  3. E ftuar në "Mos i fol shoferit", së fundmi ishte këngëtarja Julka Gramo e cila gjatë emisionit rrëfeu historinë e dashurisë me DJ. Andin. Çifti janë prej shumë vitesh së.
  4. Ish-trajneri i Milanit, Juventus dhe Real Madrid, Fabio Capello, foli për Radio Deejay për lojtarët më të mirë që ai trajnoi gjatë karrierës së tij të gjatë në grupe të ndryshme përcjell ORAinfo. “Është e vështirë të thuhet, ndoshta më i miri ishte Marco Van Basten, por edhe Ronaldo [braziliani], kur ai ishte me mua, [ ].
  5. Lajm i fundit - e fundit - politike - aktualitet - Shqipëria Ballkani Balkan balkans ballkan ballkani balkan shqiptaret shqiptarja gazeta shqiptare siorolarlainabanfuwaregespoicar.xyzinfo siorolarlainabanfuwaregespoicar.xyzinfo shqiptaria balkanweb siorolarlainabanfuwaregespoicar.xyzinfo bluetooth radio rash bashkim hoxha sport news fair play Studio e Hapur te fundit minuta pas minute Koha për tu zgjuar Me zemër të hapur Shqiptarët për shqiptarët edi rama lulzim.
  6. Lautaro Martinez deshiron te udheheqe Inter-in. Sulmuesi argjentinas eshte i bindur qe mund te beje shume mire me bluzen zikalter dhe te fitoje me shume minuta nga ana e Luciano Spalletti-t. Per kete dhe te tjera ka folur ne FcInterNews, ne ekskluzive, Beto Yaque, agjenti i lojtarit.. Mund te pretendoni se Lautaro ka luajtur mire, por pak minuta? “Po, eshte e vertete.
  7. Një vjeçar vrau 3 persona dhe plagosi 15 të tjerë gjatë një festivali të mbajtur në Kaliforninë Veriore.
  8. May 26,  · Jo çdo lloj çaji është i mirë, ndaj ne ju sjellim disa këshilla se cilat janë çajrat që nuk duhet të pini dhe duhet të keni kujdes që të mos rrezikoni më shumë shëndetin tuaj. Çajrat e gatshme për detoksikim o i o i o i o i o i o i o i o.
  9. Lajm i tmerrshëm për tifozët e Barcelonës. Ditëve të fundit është raportuar se Lionel Messi mund të largohet nga Barcelona si lojtar i lirë, gjatë muajit janar. Këto zëra lidhur me largimin e argjentinasit i ka konfirmuar edhe presidenti i Barcelonës, Josep Maria Bartomeu. “Messi mund të largohet nga Barcelona para sezonit /

Leave a Comment